در مورد ما

درباره هائو

شرکت قطعات خودرو Ruian Haoyu در شهر ساحلی زیبا - Wenzhou واقع شده است و از زمان تأسیس در سال 2005، پس از سال ها توسعه، به یک تولید کننده داخلی در مقیاس بزرگ محصولات مکانیکی تبدیل شده است.

این شرکت در زمینه تولید انژکتورهای سوخت خودرو، انژکتور سوخت موتور سیکلت، نازل اوره، نازل گاز CNG و LNG و سایر محصولات تخصص دارد. مدل مدیریت و الگوی تولید در مقیاس متنوع شرکت ما در حال حاضر ظرفیت تولید دارد: 8 دستگاه جوش لیزری، 15 دستگاه سنگ زنی داخلی و خارجی CNC با دقت بالا. بیش از 30 دستگاه تراش CNC تمام اتوماتیک، 8 دستگاه تراش CNC تمام اتوماتیک، 5 دستگاه هیدرولیک و مونتاژ کارگاهی بدون گرد و غبار وجود دارد. برای کارخانه های مختلف در داخل و خارج از کشور، تامین و فرآوری پشتیبانی را با مواد ورودی انجام دهید.

این شرکت در تولید مدل های قطعات خودرو تخصص دارد: سری فولکس واگن، سری مزدا، سری تویوتا، سری دوو، سری GM، سری فورد، سری مرسدس بنز، سری BMW و .... سری موتور سیکلت شامل: انژکتور سوخت موتور سیکلت هوندا، انژکتور سوخت موتور سیکلت یاماها و غیره می باشد. تپت هایی که به صورت حرفه ای توسط شرکت ما تولید می شوند عبارتند از: فولکس واگن، مزدا، تویوتا، فوکانگ، نیسان، دوو، جنرال موتورز، فورد، میتسوبیشی، مرسدس بنز، بی ام و، کامینز. و محصولات دیگر شرکت هایی که به فلسفه کسب و کار "نوآوری کیفیت، تعالی" پایبند هستند، به اصل "اول مشتری" پایبند هستند تا خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهند. به حمایت خوش آمدید!