سطح

Suministro de tensor Haoyu 21214-1006060

دسته بندی
ماشینهای اروپای شرقی
اکنون تماس بگیرید
Suministro de tensor Haoyu 21214-1006060
علامت: او مدل: HYZ4-A
مدل های قابل اجرا: مرحله منبع: ونژو ، چین
شماره قطعه: 21214-1006060    

این شرکت یک واحد تولیدی است که به کارکرد نوارهای هیدرولیکی ، نوارهای مکانیکی ، کشش ها ، انژکتورهای شیر برقی ، خطوط سوخت و سایر اجزای مربوط به موتورهای خودرو اختصاص دارد. محصولات فعلی عمدتا برای صادرات مقصد هستند. تصاویر موجود در وب سایت ، قیمت ها و مشخصات محصول فقط برای مرجع است و قیمت معامله در آن لحاظ نشده است. جزئیات منوط به محصول واقعی است. خوش آمدید به مشورت

  1. به دلیل نوسانات نسبتاً زیاد مواد اولیه و رقابت شدید همتایان آنها در اینترنت ، قیمت هر یک از محصولات ما نمی تواند با دقت بسیار زیادی در معرض دید مشتریان قرار گیرد. بنابراین ، ما فقط یک قیمت نمادین را مشخص می کنیم. محصولات بسیار علاقه مند هستند ، لطفا برای ما پیام بگذارید یا با Want Want با ما تماس بگیرید ، ما در اسرع وقت شما را نقل می کنیم.
  2. از آنجا که محصولات این شرکت دارای رنگ و اندازه های مختلفی برای انتخاب مشتریان هستند ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا متناسب با نیاز مشتری آنها را ارسال کنیم و در صورت کمبود یا کمبود انبار ، قادر به حمل آنها مطابق با نیازهای مشتری. خواسته های مشتری. بنابراین لطفاً برای تأیید قیمت ، مقدار ، سبک و مدل محصولات مربوطه قبل از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.
  3. ما به عنوان فروشنده با هر یک از معاملات خود با احتیاط رفتار خواهیم کرد و سعی می کنیم همه خریداران را خوشحال کنیم. معاملات آنلاین ، صداقت مهم است. نیاز و کنترل محصول ما بسیار سختگیرانه است و کلیه محصولات قبل از حمل و نقل تولید می شوند. همه با خرید پرسنل ، کنترل کیفیت و مدیریت انبار سه بازرسی کیفیت را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ارسال شده برای شما محصولات واجد شرایط هستند. لطفا در اسرع وقت پس از دریافت کالا تأیید کنید.   

Ruian در ونژو ، یک شهر ساحلی در حال توسعه واقع شده است. حمل و نقل راحت است. انواع مختلفی از روش های لجستیکی مانند حمل و نقل ماشین و قطار بسیار پیشرفته وجود دارد. می توانید کالاهای خود را سریع و آسان به شهر خود ارسال کنید. البته حمل و نقل نیز بسیار مناسب است. بله ، زمان حمل و نقل در جاده ، نقطه ورود و تماس برای اولین بار به شما اطلاع می دهد تا اضطراب و نگرانی شما را در مورد انتظار کاهش دهد. اگر مشتری جیانگ سو ، ژجیانگ و شانگهای هستید ، می توانید مقدار کمی اکسپرس ، شون فنگ ، شنتونگ ، یوندا ، یوانتونگ ، هر روز ، ژونگ تونگ و ... را نیز ارسال کنید. ما با کارخانه خود رابطه همکاری خوبی داریم.   

  • Persona de contacto: ژنگ هونگ گوانگ 
  • تجاری Endereço: پلاک 40 ، جاده Xiaohe ، منطقه صنعتی Guandu ، شهر Tangxia ، شهر Ruian ، استان ژجیانگ ، چین
  • CEP: 325204
  • تلفن شرکت: 86 0577 65383392
  • نمابر: 86 0577 65383393
  • تلفن همراه: 13566185533
  • ایمیل: 13566185533@163.com
بازخورد