سیستم مهار

Haoyu عرضه تنش 21214-1006060

دسته بندی
اتومبیل های اروپای شرقی
اکنون تماس بگیرید
Haoyu عرضه تنش 21214-1006060
مارس: او مدل: HYZ4-A
مدل های قابل اجرا: سطح چشمه: ونژو، چین
شماره قسمت: 21214-1006060    

این شرکت یک واحد تولیدی است که به بهره برداری از هل دهندگان هیدرولیکی، پوشنده های مکانیکی، تنش سازها، انژکتورهای دریچه سلنوئید، لوله های نفتی و دیگر اجزای مربوط به موتورهای خودرو اختصاص دارد. محصولات فعلی عمدتاً برای صادرات در نظر گرفته شده اند. تصاویر در وب سایت، قیمت ها و ویژگی های محصول تنها برای مرجع هستند و قیمت تراکنش گنجانده نشده است. جزئیات منوط به محصول واقعی است. خوش آمدید به مشورت.

  1. با توجه به نوسان نسبتا بزرگ مواد اولیه و رقابت شدید همسالان خود در اینترنت، قیمت هر یک از محصولات ما نمی تواند خیلی دقیق در مقابل مشتریان نمایش داده شود. بنابراین ما فقط یک قیمت نمادین را علامت گذاری می کنیم. محصولات بسیار علاقه مند هستند، ما را ترک یک پیام و یا تماس با ما در Want Want، ما شما را در اسرع وقت نقل قول.
  2. از آنجا که محصولات این شرکت رنگ ها و اندازه های متفاوتی برای انتخاب مشتریان دارند، تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا آنها را مطابق با الزامات مشتری کشتی گیری کنیم و در صورت وجود کمبود یا کمبود سهام، قادر به کشتی گیری آن ها بر اساس خواسته مشتری ن خواهیم بود. بنابراین با ما تماس بگیرید تا قبل از قرار دادن سفارش، قیمت، کمیت، سبک و مدل محصولات مرتبط را تایید کنیم.
  3. به عنوان فروشندگان با هر یک از معاملات خود با دقت رفتار خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد همه خریداران را خوشحال کنیم. معاملات آنلاین، صداقت کلیدی است. الزامات محصول و کنترل ما بسیار سخت گیرانه و تمام محصولات قبل از حمل و نقل ساخته شده است. همه تحت سه بازرسی با کیفیت با خرید، کنترل کیفیت و پرسنل مدیریت انبار برای اطمینان حاصل شود که محصولات حمل شده به آنها محصولات واجد شرایط است. تایید در اسرع وقت پس از دریافت محصولات.

رویان در ونژو، یک شهر ساحلی در حال توسعه واقع شده است. حمل و نقل راحت است. روش های لجستیکی مختلفی مانند حمل و نقل اتومبیل ها و قطارهای بسیار توسعه یافته وجود دارد. شما می توانید به سرعت و به راحتی کشتی کالاهای خود را به شهر خود را. البته حمل و نقل نیز بسیار معقول است. بله، زمان حمل و نقل در جاده ها، نقطه ورود و تماس وانت به شما اطلاع اولین بار برای کاهش اضطراب و نگرانی های انتظار خود را. اگر شما مشتری جیانگسو، ژجیانگ و شانگهای، شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای ارسال مقدار کمی از اکسپرس، شونفنگ، شنتونگ، یوندا، یوان تونگ، روزمره، Zhongtong، و غیره. ما رابطه همکاری خوبی با کارخانه مان داریم.

  • تماس با فرد: ژنگ هنگ گوانگ
  • Endereço comercial: No. 40, Xiaohe Road, Guandu Industrial Zone, Tangxia Town, Ruian City,Jiang Province, China
  • جیبی: 325204
  • تلفن شرکت: 65383392 86 0577
  • فکس: 65383393 86 0577
  • تلفن همراه: 13566185533
  • ایمیل: 13566185533@163.com
بازخورد