بازوی تنظیم کننده شیر

پر کردن Haoyu HY20A 21214-1007180-30 دریچه دارنده پیچ

دسته بندی
اتومبیل های اروپای شرقی
اکنون تماس بگیرید
پر کردن Haoyu HY20A 21214-1007180-30 دریچه دارنده پیچ

این شرکت یک واحد تولید اختصاص داده شده به بهره برداری از پوشنده های هیدرولیکی، پوشنده های مکانیکی، تنش سازها، انژکتورهای شیر سلنوئید، لوله های سوخت و دیگر اجزای مربوط به موتورهای خودروسازی است. محصولات فعلی عمدتاً برای صادرات در نظر گرفته شده اند. تصاویر در وب سایت، قیمت ها و ویژگی های محصول تنها برای مرجع هستند و قیمت تراکنش گنجانده نشده است. جزئیات منوط به محصول واقعی است. خوش آمدید به مشورت.

  1. با توجه به نوسان نسبتا بزرگ مواد اولیه و رقابت شدید همسالان خود در اینترنت، قیمت هر یک از محصولات ما نمی تواند خیلی دقیق در مقابل مشتریان نمایش داده شود. بنابراین ما فقط یک قیمت نمادین را علامت گذاری می کنیم. محصولات بسیار علاقه مند هستند، ما را ترک یک پیام و یا تماس با ما در Want Want، ما شما را در اسرع وقت نقل قول.
  2. از آنجا که محصولات این شرکت رنگ ها و اندازه های متفاوتی برای انتخاب مشتریان دارند، تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا آنها را مطابق با الزامات مشتری کشتی گیری کنیم و در صورت وجود کمبود یا کمبود سهام، قادر به کشتی گیری آن ها بر اساس خواسته مشتری ن خواهیم بود. بنابراین با ما تماس بگیرید تا قبل از قرار دادن سفارش، قیمت، کمیت، سبک و مدل محصولات مرتبط را تایید کنیم.
  3. به عنوان فروشندگان با هر یک از معاملات خود با دقت رفتار خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد همه خریداران را خوشحال کنیم. معاملات آنلاین، صداقت کلیدی است. الزامات محصول و کنترل ما بسیار سخت گیرانه و تمام محصولات قبل از حمل و نقل ساخته شده است. همه تحت سه بازرسی با کیفیت با خرید، کنترل کیفیت و پرسنل مدیریت انبار برای اطمینان حاصل شود که محصولات حمل شده به آنها محصولات واجد شرایط است. تایید در اسرع وقت پس از دریافت محصولات.

رویان در ونژو، یک شهر ساحلی در حال توسعه واقع شده است. حمل و نقل راحت است. روش های لجستیکی مختلفی مانند حمل و نقل ریلی و خودرویی بسیار توسعه یافته وجود دارد. شما می توانید به سرعت و به راحتی کشتی کالاهای خود را به شهر خود را. البته حمل و نقل نیز بسیار معقول است. بله، زمان حمل و نقل در جاده ها، نقطه ورود و تماس وانت به شما اطلاع اولین بار برای کاهش اضطراب و نگرانی های انتظار خود را. اگر شما مشتری جیانگسو، ژجیانگ و شانگهای، شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای ارسال مقدار کمی از اکسپرس، شونفنگ، شنتونگ، یوندا، یوان تونگ، زونگ تونگ روزمره، و غیره، ما یک رابطه همکاری خوب با کارخانه ما.

  • تماس با فرد: ژنگ هنگ گوانگ
  • Endereço comercial: No. 40, Xiaohe Road, Guandu Industrial Zone, Tangxia Town, Ruian City,Jiang Province, China
  • جیبی: 325204
  • تلفن شرکت: 65383392 86 0577
  • فکس: 65383393 86 0577
  • تلفن همراه: 13566185533
  • ایمیل: 13566185533@163.com
بازخورد